Nerius Burdulis

+370 677 35747

Statybos kokybė

Aukščiausia statybos kokybė

Projektuojant „Naująjį Antakalnį“ visą laiką buvo akcentuojama aukšta pastatų kokybė ir gyvenimo komfortas. Dėl to buvo nuspręsta naudoti Skandinavijoje ypač populiarią trisluoksnių sienų konstrukciją. Statant namus šia technologija užtikrinama aukščiausia pastatų kokybė, o aplinkiniams gyventojams nekeliamas diskomfortas, kadangi statyba yra tyli, greita ir švari.

Statybos technologijos

Statant „Naujojo Antakalnio“ namus maksimaliai eliminuojama žmogaus klaidos galimybė. Visos pagrindinės konstrukcijos yra gaminamos robotizuotoje gamykloje, kur yra sukurtos idealios aplinkos sąlygos. Sienos, perdangos ir kitos konstrukcijos į statybvietę atvežamos tiesiai iš gamyklos ir joje greitai surenkamos ant paruoštų pamatų. Procesą paspartina tai, kad atvežamose sienose jau būna sumontuotos ne tik laikančiosios konstrukcijos, bet ir apšiltinimo ir apdailos sluoksnis bei išvedžiota elektros instaliacija. Vėliau sumontuojami balkonai, iš kitos gamyklos atvežami langai ir durys, pajungiamos komunikacijos bei nudažomas fasadas.

Sienos

Išorinės sienos konstrukcija

Daugiabučio išorinės sienos konstrukcija yra 42 cm storio:

  • 14 cm iš jų sudaro nešančioji konstrukcija,
  • 20 cm – neoporo apšiltinimo sluoksnis (neoporas 25% šiltesnis, nei įprastas polistirolas)
  • 8 cm – apdailinis gelžbetonio sluoksnis, kuris statybvietėje yra dažomas dviem sluoksniais.

Tokios konstrukcijos dėka namas yra ne tik sandarus ir šiltas, bet ir atsparus mechaniniam bei atmosferos poveikiui.

Langai

Daugiabučiuose montuojami sandarūs plastikiniai langai A + klasės. Langų rėmų konstrukcija 6-ių kamerų, su dvigubu 3-jų stiklų paketu, iš kurių du stiklai selektyviniai. Laidumo koeficientas 0,76. Bent vienas langas kambaryje varstomas dviem kryptimis.